Novotel

Wczesna rezerwacja

Zarezerwuj wcześniej i zapłać mniej!

Oszczędź nawet 25% *

Or  night(s)

SZUKAJ

Dokonaj rezerwacji wcześniej i oszczędź na swoim pobycie nawet do 25%.

Zamknij oczy i pomyśl, gdzie chcesz się przenieść właśnie w tej chwili... 

* w hotelach objętych ofertą

 • Hotele w Gdańsku
  Gdańsk, Polska

  Od 176.80 PLN 176.80 PLN

  Gdańsk urzeka przepiękną, zachwycającą architekturą i niecodzienną atmosferą. Położony nad Morzem Bałtyckim jest idealnym miejscem na połączenie miejskiego relaksu z wypoczynkiem na łonie natury.

  ZACZYNAJMY
 • Hotele w Krakowie
  Kraków, Polska

  Od 211.50 PLN 211.50 PLN

  Dawna stolica Polski ma wiele do zaoferowania. Wawel, Sukiennice i Kościół Mariacki - musisz odwiedzić te miejsca! W Krakowie jest wiele terenów zielonych, a najchętniej odwiedzanymi są krakowskie Planty i Bulwary Wiślane, pięknie oświetlnone nocą.

  ZACZYNAJMY
 • Hotele w Warszawie
  Warszawa, Polska

  Od 202.50 PLN 202.50 PLN

  Do stolicy warto przyjechać o każdej porze roku! Odkryj nieznane oblicze Warszawy - zaplanuj wizytę w jednym z muzeów lub teatrów, skuś się na spacer w Królewskich Łazienkach. Sprawdź wszystkie atrakcje Warszawy.

  ZACZYNAJMY

Wczesna rezerwacja

Wczesna rezerwacja (wraz z podatkiem) jest wyświetlana w momencie dokonywania rezerwacji i obowiązuje dla jednego pokoju (i maksymalnej liczby gości w tym pokoju).
Rezerwacji należy dokonać przez Internet, centrum telefoniczne lub bezpośrednio w hotelu.
Cena zależy od dostępności i jest ograniczona do liczby dostępnych pokojów przypisanej do tej oferty w dniu pobytu w hotelu wybranym przez gościa.
Płatność należy uiścić w całości w momencie dokonywania rezerwacji. Płatności nie podlegają zwrotowi, nawet w przypadku anulowania rezerwacji.
W hotelach uczestniczących w promocji oferta może być dostępna ze śniadaniem. Należy zapoznać się z warunkami dotyczącymi ceny w hotelu.

,

Or  night(s)

SZUKAJ

Or  night(s)

SZUKAJ