Novotel

ZOSTAŃ DŁUŻEJ

Zostań dłużej i zaoszczędź

Oszczędź nawet 30% *

Or  night(s)

SZUKAJ

Oferta zawiera
 • - Zaoszczędź nawet 30%
  - Oszczędź nawet 10% więcej dzięki karcie ALL*
  - Ze śniadaniem lub bez niego*
  - W niemal 300 hotelach na całym świecie

Odkrywaj wiele wspaniałych miejsc doskonałych na weekend lub dłuższy pobyt! W przypadku pobytów obejmujących co najmniej 2 noclegi możesz skorzystać ze zniżki do 30%.

* w hotelach objętych ofertą

Zamknij oczy i pomyśl, gdzie chcesz się przenieść właśnie w tej chwili...

 • Hotele w Gdańsku
  Gdańsk, Polska

  Od 195.00 PLN 195.00 PLN

  Gdańsk urzeka przepiękną, zachwycającą architekturą i niecodzienną atmosferą. Położony nad Morzem Bałtyckim jest idealnym miejscem na połączenie miejskiego relaksu z wypoczynkiem na łonie natury.

  ZACZYNAJMY
 • Hotele w Krakowie
  Kraków, Polska

  Od 280.00 PLN 280.00 PLN

  Dawna stolica Polski ma wiele do zaoferowania. Wawel, Sukiennice i Kościół Mariacki - musisz odwiedzić te miejsca! W Krakowie jest wiele terenów zielonych, a najchętniej odwiedzanymi są krakowskie Planty i Bulwary Wiślane, pięknie oświetlnone nocą.

  ZACZYNAJMY
 • Hotele w Warszawie
  Warszawa, Polska

  Od 225.00 PLN 225.00 PLN

  Do stolicy warto przyjechać o każdej porze roku! Odkryj nieznane oblicze Warszawy - zaplanuj wizytę w jednym z muzeów lub teatrów, skuś się na spacer w Królewskich Łazienkach. Sprawdź wszystkie atrakcje Warszawy.

  ZACZYNAJMY

ZOSTAŃ DŁUŻEJ

Skorzystaj z rabatu, płacąc cenę według oferty „zostań dłużej i oszczędź” w hotelach objętych ofertą (zależnie od dostępności). Podczas dokonywania rezerwacji zapoznaj się z warunkami sprzedaży dotyczącymi tej ceny.

,

Or  night(s)

SZUKAJ

Or  night(s)

SZUKAJ