Novotel

Planuj wcześniej, płać mniej

Rezerwuj wcześniej i zyskaj nawet 25% zniżki

Rezerwuj teraz *

Or  night(s)

Rezerwuj teraz

Odkrywanie nowych miast, niezapomniane rodzinne podróże, a może dni pełne odpoczynku i wyciszenia?
Jakkolwiek chcesz spędzić czas na wyjeździe, najlepiej zarezerwować go z wyprzedzeniem.
Dzięki temu oszczędzasz nawet 25% z naszą stawką Płać Mniej.
A perspektywą nadchodzącego wyjazdu możesz się cieszyć nieco dłużej.
W ofercie mamy setki hoteli w niesamowitych miejscach, wystarczy tylko wybrać swój wymarzony i zarezerwować datę zameldowania przypadającą na więcej niż 15 dni od momentu rezerwacji.
Im wcześniej zaplanujesz pobyt, tym więcej zaoszczędzisz.
Swój kolejny wyjazd możesz mieć nawet o 25% taniej.
Zarezerwuj teraz.

 • Hotele w Warszawie
  Warszawa, Polska

  Do stolicy warto przyjechać o każdej porze roku! Odkryj nieznane oblicze Warszawy - zaplanuj wizytę w jednym z muzeów lub teatrów, skuś się na spacer po Łazienkach Królewskich. Sprawdź wszystkie atrakcje Warszawy.

  ZACZYNAJMY
 • Hotele w Gdańsku
  Gdańsk, Polska

  Gdańsk urzeka przepiękną, zachwycającą architekturą i niecodzienną atmosferą. Położony nad Morzem Bałtyckim jest idealnym miejscem na połączenie miejskiego relaksu z wypoczynkiem na łonie natury.

  ZACZYNAJMY
 • Hotels in Prague
  Praga, Czechy

  Prague is beautiful in Winter! Iconic Charles Bridge, charming Old Town, historic Hradčany and many more! Find out what Prague has to offer out of season.

  ZACZYNAJMY
 • Hotels in Budapest
  Budapeszt, Węgry

  Piknik nad brzegiem Dunaju czy regenerująca wizyta w budapesztańskich termach? Wiosna jest piękna w Budapeszcie, przekonaj się o tym sam!

  ZACZYNAJMY
 • Berlin, Niemcy
 • Amsterdam, Holandia

  <br> <br> √ Centrum miasta doskonale łączące tradycje i nowoczesność <br> √ Romantyczne spacery wzdłuż promenad <br> √ Atrakcje dla dzieci: Artis Zoo oraz centrum nauki NEMO

  ZACZYNAJMY

Planuj wcześniej, płać mniej

Wczesna rezerwacja (wraz z podatkiem) jest wyświetlana w momencie dokonywania rezerwacji i obowiązuje dla jednego pokoju (i maksymalnej liczby gości w tym pokoju).
Rezerwacji należy dokonać przez Internet, centrum telefoniczne lub bezpośrednio w hotelu.
Cena zależy od dostępności i jest ograniczona do liczby dostępnych pokojów przypisanej do tej oferty w dniu pobytu w hotelu wybranym przez gościa.
Płatność należy uiścić w całości w momencie dokonywania rezerwacji. Płatności nie podlegają zwrotowi, nawet w przypadku anulowania rezerwacji.
W hotelach uczestniczących w promocji oferta może być dostępna ze śniadaniem. Należy zapoznać się z warunkami dotyczącymi ceny w hotelu.

,

Or  night(s)

Rezerwuj teraz

Or  night(s)

Rezerwuj teraz