Pobyty długoterminowe – Novotel Living – Studia i apartamenty

Skip to main content

Czuj się jak w domu

Novotel Living

Jeszcze lepiej niż u siebie

Co wyróżnia Novotel Living?

Co sprawia, że jesteśmy inni? Studia i apartamenty na długie, relaksujące pobyty i tętniące życiem przestrzenie publiczne, gdzie spotkasz przyjaciół i nawiążesz nowe znajomości. W ofercie dostępne są także nasze Clubhouses, wielofunkcyjne przestrzenie wyłącznie dla rezydentów, w których możesz pracować w dowolnych godzinach, pobawić się z dziećmi lub zjeść posiłek, gdy tylko masz na to ochotę.

 

Novotel Living: lepiej niż w domu.

Przedłużone pobyty

Filozofia Novotel Living

Więcej czasu na relaks

Studia i apartamenty

Dłuższe pobyty w Novotel Living

Novotel Living to przede wszystkim wypoczynek. Wykorzystaj każdą chwilę w nowocześnie zaprojektowanym studio z kuchnią i kącikiem salonowym, mogącym pomieścić czteroosobową rodzinę. Nasze niezawodne łóżka Live N'Dream gwarantują regenerujący sen. Ekspresy do kawy Nespresso, płaszcze kąpielowe i pantofle sprawią, że poczujesz się jak we własnym domu.

 

Przestrzenne apartamenty z 1 lub 2 sypialniami mogą pomieścić do 6 gości. Wszechstronność i wygoda są kluczowe dla długiego pobytu, dlatego zaprojektowaliśmy oddzielne części dzienne z sofami i stołami jadalnymi w modulowalnym układzie, a także kuchnie, w których można ugotować wszystko o każdej porze.

Całodobowa gastronomia

Posiłki w Novotel Living

W Novotel cenimy sobie interakcje między gośćmi i wiemy, że kontakty międzyludzkie są jeszcze ważniejsze podczas długich pobytów poza domem. Dlatego proponujemy całodobową usługę gastronomiczną w naszych tętniących życiem przestrzeniach publicznych – strefach, gdzie możecie zasiąść do wspólnych rozmów, dzieląc się smacznymi daniami, lub w spokoju wypić filiżankę aromatycznej herbaty.

 

Ciągle w biegu? Wiemy, czego Ci potrzeba. Nasze zdrowe zestawy śniadaniowe i świeże soki dostarczą Ci energii na cały dzień. Potrzebujesz pożywnej przekąski na wynos? Nasza oferta Grab & Go jest dostępna codziennie i o każdej porze.

Intuicyjne przestrzenie

Usługi w Novotel Living

W Novotel Living wszystko zostało zaprojektowane tak, aby nasi goście czuli się jak u siebie. Płaszcze kąpielowe i pantofle są do Twojej dyspozycji w studio i apartamentach wraz z dostępem do pralni na każdym piętrze. Nasze przestrzenie wspólne to tętniące życiem miejsca, gdzie możesz zjeść, napić się, odprężyć i nawiązać nowe znajomości, spędzić czas z dziećmi czy spotkać się z kolegami z pracy.

 

Clubhouse, stworzony wyłącznie dla Novotel Living, jest współdzieloną przestrzenią stanowiącą przedłużenie Twojego prywatnego zakwaterowania. Możesz przygotować tam posiłek o każdej godzinie, spędzić czas z rodziną czy zorganizować nieformalne zebranie. Ty decydujesz.

Specjalne oferty w Novotel Living

Skorzystaj z naszych specjalnych ofert i promocji, rezerwując Twój przedłużony pobyt w Novotel Living.

Your time, your way

Novotel Living for longer stays

Even better than being at home

 • ALMATY, Kazachstan

  Novotel Living Almaty Jetisu

  Novotel Living Almaty Jetisu oferuje 55 stylowych apartamentów z obsługą w samym sercu Ałmaty. To idealny wybór na krótki lub dłuższy pobyt w największym mieście Kazachstanu. Niezależnie od tego, czy planujesz podróż służbową, czy rodzinne wakacje, każdy wyposażony apartament to idealny dom z dala od domu. Wnętrza zaprojektowała pracownia S+S Sundukovy Sisters. Stacja metra Almaty jest oddalona od hotelu o 5 minut spacerem, a blisko obiektu jest wiele zabytków kultury.

  Rated 4,5 of 5
 • VLADIVOSTOK, Russia

  Novotel Vladivostok

  Novotel Vladivostok is the first hotel of the chain in Primorsky Krai. The hotel is located in a modern 18-storey building in the business part of the city. Just a 40-minute drive from Vladivostok International Airport or 15 minutes from the railway station, and within walking distance of the main attractions of the city. The hotel is ideal for both business and personal trips with the family.

  Rated 4,4 of 5
 • SINGAPUR, Singapur

  Novotel Living Singapore Orchard

  Hotel Novotel Living Singapore Orchard w sercu ikonicznej dzielnicy mody Orchard Road leży blisko najlepszych sklepów, restauracji, barów i miejsc rozrywki. Pięć minut spacerem do stacji Orchard MRT, a wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Ogrody Botaniczne Singapuru znajdują się zaledwie kilka minut jazdy od hotelu. Idealne zakwaterowanie na dłuższy pobyt w mieście.

  Rated 4,5 of 5