Nasza filozofia – Novotel – Hotele biznesowe i wypoczynkowe

Skip to main content

Strefy dla gości

Styl i funkcjonalność

Proste, intuicyjne doświadczenia

Nowy Novotel

Novotel przyszłości

Cztery nowe odsłony Novotel

Styl 1

Metro

Filozofia? Piękno i funkcjonalność wyrażone w czystych liniach... Agencja Metro łączy wyrafinowanie i prostotę, oferując przestronne pokoje o ponadczasowym charakterze z wielofunkcyjnymi, skąpanymi w naturalnym świetle łazienkami.

 

W ciągu dnia otwarte dla wszystkich gości przestrzenie płynnie ewoluują: stoły robocze ze stałymi siedzeniami ustępują miejsca modułowym aranżacjom, które pozwalają przyjaciołom, współpracownikom i rodzinie spotykać się w kameralnych grupach.

 

Dodatkowe akcenty w postaci książek i świec kreują intymną, domową atmosferę, przeplatając elementy piękna i funkcjonalności.

Styl 2

RF Studio

Filozofia? Jedz, pij, baw się, odpoczywaj... Opracowana przez RF Studio koncepcja otwiera przed nami przestrzeń, w której współczesne wyrafinowanie splata się ze spokojem zen. Pokoje mają wydzielone strefy do pracy i do odpoczynku, z łazienkami o ponadczasowej prostocie.

 

W tętniących życiem strefach otwartych przestrzenie płynnie komunikują ze sobą, bar stanowi centrum i bijące serce hotelu, a biblioteka i salon przyciągają gości do nieformalnych, przytulnych zakątków, w których można pracować lub odpocząć.

 

Kolejne ważne miejsce to przestrzeń dla rodzin, która w ciągu dnia zaprasza dzieci do zabawy, wieczorem stając się miejscem towarzyskich spotkań przy drinku.

Styl 3

Sundukovy Sisters

Filozofia? Dotykowe tekstury w intuicyjnych przestrzeniach. Wszechstronność to hasło przewodnie konceptu Sundukovy Sisters. Eleganckie, nowoczesne linie oraz ozdobne ściany w ciepłych kolorach i oryginalne elementy - jak choćby bujany fotel - tworzą pokoje przyszłości, gdzie mobilny wystrój umożliwia aranżację elastycznych miejsc pracy.

 

Znajdujące się w dalszej części hotelu strefy otwarte, których rola ewoluuje wraz z upływem dnia, przyciągają zarówno gości jak i lokalnych mieszkańców. Zieleń, drewno i naturalne materiały dodają elegancji tym nieustannie zmieniającym się przestrzeniom, gdzie marka daje wyraz swojej odpowiedzialności względem środowiska.

Styl 4

Hypothesis

Filozofia? Funkcjonalność, wygoda i trwałość. Hypothesis staje po stronie wizji długoterminowej, oferując pokoje o maksymalnie modulowalnym wyposażeniu, których elastyczność została zaprojektowana z myślą o przyszłych operacjach konserwacji i modernizacji.

 

Nowatorski element tej koncepcji, Live-In Corridor, odzwierciedla pragnienie optymalnego zagospodarowania każdego milimetra hotelu. Wydzielając niewielkie miejsca do pracy lub kąciki fitness w głębi korytarza, projektanci ograniczają utratę przestrzeni, tworząc otwarte strefy, gdzie goście mogą pracować i ćwiczyć z przyjaciółmi lub rodziną.

Your Novotel

Inspirational Hotels

Intuitive stays in destination hotels

 • 2.MAKE-TIME-N-PROGRAMME2

  Rodzina

  Czas spędzony z bliskimi jest bezcenny, więc spraw aby każda chwila z rodziną była niezapomniana.

 • 1.WELLNESS

  Wellness

  Odpocznij i zrelaksuj się. Kiedy jesteśmy w doskonałej formie, nasze życie zawodowe i osobiste również na tym korzysta.

 • 7.OUR-INSPIRATIONS3.jpg

  Biznes

  Połącz podróż służbową z przyjemnością i wybierz pobyt w hotelu, gdzie po zakończonym dniu pracy wypoczniesz z najbliższymi.