Kim jesteśmy – Novotel – Wysokiej jakości zakwaterowanie od 1967

Skip to main content

Cel podróży: hotel

Kim jesteśmy?

Hotele rodzinne, biznesowe i wellness

Kreuj wspomnienia

Liczy się każda chwila

Dobrze wiemy, jak niełatwo jest znaleźć równowagę między rodziną a życiem zawodowym. W Novotel na pierwszym miejscu stawiamy dobre samopoczucie, dokładając wszelkich starań, abyście cieszyli się każdą chwilą pobytu.

 

Na dzieci poniżej 16 roku życia czeka powitalny prezent, a ich pobyt w hotelu jest bezpłatny. Nasze tętniące życiem strefy otwarte przyciągają zarówno gości, jak i lokalnych mieszkańców, oferując przestrzenie rodzinne z kącikiem zabaw dla najmłodszych. Posiłki podawane są o każdej porze dnia, 24/7, a nasz doświadczony personel dba o to, aby wszystkie ważne wydarzenia wzmacniające więzi z rodziną, przyjaciółmi lub współpracownikami zapadały w pamięć.

 

Novotel. Hotele, w których każda chwila jest bezcenna.

Odpoczynek i relaks

Twój czas. Tak jak lubisz

W hotelach Novotel masz okazję odpocząć i zrelaksować się już od pierwszej chwili. Dbamy o to, abyście mogli w pełni cieszyć się pobytem, odprężając się w przyjaznych strefach chill-out lub dzieląc czas z pozostałymi gośćmi.

 

Po skończonym dniu pracy dołącz do bliskich i razem z dziećmi pograjcie w gry w naszych specjalnych strefach rodzinnych. Przeżyjcie niezapomniane chwile w basenie lub zregenerujcie siły według własnych potrzeb, korzystając z naszych sal fitness – holistycznych oaz dla ciała, umysłu i duszy. Albo po prostu usiądź i odpręż się przy filiżance lokalnej herbaty...

 

Novotel. Poświęcamy Ci nasz czas.

Founded in 1967

Our History

Leisure and business hotels

  • HÔTEL NOVOTEL ATRIA NIMES CENTRE-0985, Novotel Atria Nîmes Centre

    Novotel kiedyś

    Novotel powstał w 1967 r. z wizją zaadaptowania amerykańskiej koncepcji motelu do warunków europejskich, oferując wysoki poziom komfortu i usług.

  • Novotel Xian Xixian

    Novotel dziś

    Obecnie Novotel to globalna sieć wysokiej jakości hoteli wypoczynkowych i biznesowych z intuicyjnie zaprojektowanymi przestrzeniami, w których możesz oddać się temu, co dla Ciebie najważniejsze.

Nowe oblicza hoteli Novotel

Wychodząc naprzeciw nieustannie ewoluującym potrzebom naszych gości, Novotel proponuje nowe koncepcje pokoi zaprojektowane przez myślących wizjonersko designerów.