Skip to main content

Pobyty Novotel

Nasze pokoje

Intuicyjne rozwiązania i komfort

Wystrój pokoi

Wyśpij się w stylu Novotel

Sen, praca i przyjemność

Łóżka Live N'Dream w Novotel

Łóżko Live N'Dream to jeden z sekretów Novotel, zapewniający dobre samopoczucie przez całą dobę. Łącząc w sobie technologię, zrównoważony rozwój oraz właściwe wsparcie ciała podczas snu, oferuje każdemu skrojony na miarę komfort.

 

Wyposażone w listwowy, amortyzujący ruch stelaż z drewna z certyfikatem PEFC, jak również w wygodne poduszki i kołdry wypełnione materiałem pochodzącym z recyklingu, łóżko Live N'Dream zaprasza do snu w miękkiej pościeli o wysokiej jakości.

 

Lampki nocne, lampki do czytania i gniazdka do ładowania, a także szafki na rzeczy osobiste stanowią dopełnienie unikalnego doświadczenia.

Zarezerwuj pobyt w łóżku Live N'Dream

Live N'Dream w domu

Novotel Store

Aby cieszyć się niezrównanym doświadczeniem Live N'Dream we własnym domu, zamów nasze wyjątkowo wygodne poduszki i miękką pościel w internetowym butiku Novotel Store. Podstawy do łóżek w rozmiarach king i queen są tak zaprojektowane, aby ułatwić dostawę.

Specjalne promocje

Odkryj nasze najciekawsze oferty zakwaterowania i promocje, aby uczynić niezapomnianym Twój pobyt w jednym z hoteli Novotel na całym świecie.